Mikro Site Tasarımı

Sizler için en iyi web sitesini tasarlamak için buradayız.

Malibay Bilişim web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.


Mobil Uyumlu

Web siteleriniz en yeni teknolojiye uygun olarak tasarlanmaktadır. Web siteniz tüm mobil uygulamalara uygun tasarlanır.

Kreatif Web Tasarımı

Günümüzde kullanıcılar farklı web siteleri konusunda daha duyarlı. Sizi bu noktada sıkıcı web site tasarımlarından kurtarıyoruz.

SEO Uyumluluğu

Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen arama motorları, web site sahiplerinin de olmazsa olmazıdır. Bu konuda tasarımlarımızı arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz.

Mikro Site, çok daha kısıtlı bir amaç için açılmış genellikle firmaların tek bir ürün veya hizmetini duyurmak için oluşturdukları birkaç sayfadan oluşan web sitelerdir. Marka veya ürünün kendi başına öne çıkarılması için kullanılan Mikro Siteler oldukça etkili ve daha kolay bir şekilde kitle oluşturmaya elverişli web sitelerdir.

Mikro Site Yapımı

Mikro siteler her işletmenin veya kişinin kendi ihtiyacına göre pekala farklılık gösterebilir. Çoğunlukla bir mikro web sitesi oluşturulurken başlıca bir alan adı tercih edilir. Örneğin bir yazılım şirketisiniz ve çok kısa süre içerisinde yeni bir programı piyasaya süreceksiniz. Bu yazılımı kendi ajans siteniz üzerinden sunmak yerine o yazılım için kendi adında veya yaratıcı bir kampanya adıyla öne çıkartabileceğiniz bir mikro web sitesi oluşturabilirsiniz.

Mikro sitelere ihtiyaç duyulmasının en büyük nedeni kullanıcıya doğrudan tam olarak istediğini sunabilmektir. Kullanıcı, sizin web sitenize geldiğinde birçok pencereyle uğraşmak zorunda kalacak ve aradığı şeye ulaşmak için birçok sayfa arasında dolaşması gerekecek. Oysa sadece bu ürün veya hizmet için hazırlanan web sitesinde potansiyel müşteri ihtiyaç duyduğu konu hakkında bilgi alacak ve çok kısa süre içerisinde tatmin edici bilgilerle belki de potansiyel müşteriniz olmaktan çıkıp gerçek birer müşteriye dönüşecektir.

Mikro sitelerinin amacı, küçük bir konu veya kampanyayı öne çıkartmak olduğu için web sitesi tamamen bu kurgu üzerine yazılan içeriklerle doldurulabilir. Böylece web sitesine gelen ziyaretçiye istediğiniz kadar detaylı bilgiyi aktarma şansına sahip olabileceğiniz gibi ikna edici senaryolarla da müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Mikro Site Örnekleri

Farkında olmasanız dahi internette sıklıkla mikro siteleri ziyaret ediyorsunuz. Yine de dilerseniz birkaç maddeyle mikro sitelere örnekler verelim;

Yeni çıkan bir ürün için oluşturulan web siteleri,
Yeni sunulan bir kampanya için oluşturulan web siteleri,
Yardım amacıyla oluşturulan web siteleri,
Çeşitli hizmet yada ürün kolları için oluşturulan web siteleri.

Mikro Sitelere Neden İhtiyaç Duyulur?

İşletmelerin mikro internet sitelerine ihtiyaç duymalarının sebepleri arasında hem bir politika hem de stratejinin olması vardır. Birçok alan için eğitim veren bir kurumun sahibi olduğunuzu düşünün. Ana web siteniz üzerinden oluşturulan içerikleriniz ne kadar yeterli olursa olsun kısıtlı kitledeki kullanıcıları elde etme aşamasında çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınızdır. Oysa örneğin, İngilizce kursu için ekstradan başka bir konseptle oluşturacağınız internet sitesi içerisinde bu konuyla ilgili daha yararlı içerikler oluşturabilir, reklam kampanyaları yapabilir ve hatta SEO çalışmalarında avantajlı hale gelebilirsiniz.

Müşteri Destek

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Olası sorun veya isteklerinizi yerine getirmek için buradayız.

Yeni Teknolojler

Malibay Bilişim olarak, yaptığım tüm işlerde yeni teknolojileri esas alıyoruz. Zamana uyum sağlamak adına biz buradayız.

Kazançlı Çıkın

İhtiyacınızı karşılayacak projelere, piyasa şartlarından daha uygun fiyata sahip olun, kazançlı çıkın.

Özelleştirme

Siz projelerinizi hayal edin, biz gerçekleştirelim. Sınırsız özelleştirme seçeneği ile projelerinizi istediğiniz gibi oluşturalım.