E-Ticaret

Mağazanızı internette oluşturalım, Ticaretin ``E`` 'sini bizimle yaşayın.

Malibay Bilişim, sizi geleceğe hazırlıyoruz. E-Ticaret alanında ihtiyacınız olan her şeyi tek yerden sunuyoruz. Siz de geç olmadan internetteki mağazanızı oluşturun.


Mobil Uyumlu

Web siteleriniz en yeni teknolojiye uygun olarak tasarlanmaktadır. Web siteniz tüm mobil uygulamalara uygun tasarlanır.

Kreatif Web Tasarımı

Günümüzde kullanıcılar farklı web siteleri konusunda daha duyarlı. Sizi bu noktada sıkıcı web site tasarımlarından kurtarıyoruz.

SEO Uyumluluğu

Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen arama motorları, web site sahiplerinin de olmazsa olmazıdır. Bu konuda tasarımlarımızı arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz.

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir şekilde çoklu ödeme seçenekleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama imkanına sahip olursunuz.

E-ticaret yazılımında;

  • Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri
  • Gelişmiş Site İçi Arama
  • Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirmesi
  • Kusursuz Çalışan Güvenlik Modülü
  • Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışması (Mobil Uyum)
  • Çoklu Ödeme Seçenekleri
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

Kampanya Modül Varyasyonları gibi birçok etmen, e-ticaret sitesinde göz önünde bulundurulması şart olan etmenlerdendir.

Malibay Bilişime-ticaret yazılım ve danışmanlık hizmeti ile pazarlamak istediğiniz ürün/hizmet ile ilgili satış performansınızı arttıracak stratejik yönergeleri sayesinde kazancın dijital adresi olarak sektörde ön plana çıkıyor.

Sektörel tecrübesi ve saygın müşteri portföyü ile e-ticaret alanında da güvenilir ve sürdürülebilir hizmetin tadını Malibay Bilişim ile çıkarın. Malibay Bilişim, dijital alanda 11 yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu dinamik uzman kadrosu ile e-ticaret sektöründe de her zaman yanınızda.

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret Paketleri: Lite, Pro, Entegre, Enterprise, Platinium paketleri sayesinde farklı maliyet ve içeriklere sahip e-ticaret paketleri arasından sizin için en uygun pakete sahip olabilirsiniz.

Konsept Tasarım: E-ticaret sitenizden maksimum verim almanız için size özel ayrıntılarla oluşturulmuştur. Konsept tasarım hizmeti sayesinde görünüşü ile e-ticarette fark yaratmak isteyen siteler hazırlıyoruz.

Konsept Özel Tasarım: İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir.

Konsept Tema Özelleştirme: Bu hizmetimizde seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasını kapsar. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

Konsept Monte: Kendi e-ticaret sitenizdeki tasarımları ilgili altyapıya entegre etmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde mevcut site tasarımlarınız incelenir, altyapımıza uyarlanır ve yeni siteniz canlıya alınır.

Plus E-ticaret Paketleri: Platinium Plus, Elite Plus, Premium Plus Paketleri ile daha yüksek içerikli teknik modüllerle e-ticaret performansınızı arttıracak çözümleri size özel olarak sunuyoruz.

E-İhracat Paketi: E-ihracat paketi ile ürünlerinizi yurtdışına satarak küresel ticaretten pay almanızı sağlayan bir ticaret paketidir. E-ihracat ile ürünlerinizi online satış kanalları üzerinden dünyanın dört bir yanına satabilirsiniz.

Sizin için en uygun ‘e-ticaret yazılımı ve danışmanlık hizmeti’ hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin ve teklif alın.

Müşteri Destek

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Olası sorun veya isteklerinizi yerine getirmek için buradayız.

Yeni Teknolojler

Malibay Bilişim olarak, yaptığım tüm işlerde yeni teknolojileri esas alıyoruz. Zamana uyum sağlamak adına biz buradayız.

Kazançlı Çıkın

İhtiyacınızı karşılayacak projelere, piyasa şartlarından daha uygun fiyata sahip olun, kazançlı çıkın.

Özelleştirme

Siz projelerinizi hayal edin, biz gerçekleştirelim. Sınırsız özelleştirme seçeneği ile projelerinizi istediğiniz gibi oluşturalım.